OMB063-C16
0Ft (nettó: 0Ft + ÁFA)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
24 900Ft (nettó: 19 610Ft + ÁFA)
| Karakterisztika |
C |
|---|---|
| Szerelés |
DIN |
| Üzemi hőmérséklet |
-5…40°C |
| Névleges feszültség |
230V AC, |
| Névleges áram |
16A |
| Pólusok száma |
3 |
| A védelem típusa |
túláramvédő kapcsoló |
| IP Védettség |
IP20 |
| Rövidzárlati ellenállás |
6kA |
| Modul szélesség |
3 modul |
Műszaki adatok:
Gyártó: OMU
Típus: OMB063-C16
Funkció: Túláramvédő kapcsoló (kismegszakító)
Névleges áram: 16 A
Karakterisztika: C
Pólusok száma: 3
Névleges feszültség: 230V / 400V AC
Rövidzárlati megszakítóképesség: 6 kA
Szerelés: 35 mm-es DIN sínre
Modulszélesség: 3 modul
IP védettség: IP20
Üzemi hőmérséklet: -5 °C – +40 °C