Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 11kW/16A árammegosztóval (DLB)
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 7m – Type 2 | fehér
Suntree - 22kW-5M-APP-RFID
BESEN Smart fali töltő fix 6m kábellel 11kW
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 11 kW – 3x16A | 7m – Type 2 | fehér
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Fekete Kábel Tartó
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó
Green Wallbox töltőkábel, 2. típusú kábeltartó
CEE Aljzat, 5 pólusú, 16 A
Zárható Kábeltartó (Type2)
| Maximális Teljesítmény |
180 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 180 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, hatékony és intelligens megoldás minden helyzetre.