Főbb jellemzők:
Gyártó: OMU
Típus: OMB063-C32
Funkció: Túláramvédő kapcsoló (kismegszakító)
Névleges áram: 32 A
Karakterisztika: C (közepesen késleltetett kioldás)
Pólusok száma: 3
Névleges feszültség: 230V / 400V AC
Rövidzárlati megszakítóképesség: 6 kA
Szerelés: 35 mm-es DIN sínre
Modulszélesség: 3 modul
Védettség: IP20
Üzemi hőmérséklet: -5 °C – +40 °C