Suntree SSJ3E-160 160KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
10 446 380Ft (nettó: 8 225 490Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fekete – 5m
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 7m – Type 2 | fekete
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fehér
JOYCHARGE Wallbox 11 kW, Type 2 5m Töltőkábel, Applikáció, RFID + Wi-Fi + Bluetooth, IP55
JOYCHARGE Wallbox 22 kW, Type 2 5m Töltőkábel, Applikáció, RFID + Wi-Fi + Bluetooth, IP55
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Suntree EV Töltőkábel Fali Tartó (Type 2)
OMB063-C16
Univerzális Fali Töltő Esővédő Tető
Wallbox Fekete Kábel Tartó
Omu system OMR10 "A" típus 4 pólusú 25A 30mA FI relé A típus 10kA OMR104A25003
| Maximális Teljesítmény |
160 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 160 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, megbízható, és sokoldalú megoldás.