Suntree SSJ3E-160 160KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
10 446 380Ft (nettó: 8 225 490Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Suntree - 7kW-4.5M-APP
Tesla Fali Gyorstöltő GEN 3 (22kW – 7,3 m Type2 kábel)
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fehér
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 11 kW – 3x16A | 7m – Type 2 | fehér
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fehér – 5m
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
Töltőoszlop
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
OMB063-C16
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
CEE Aljzat, 5 pólusú, 16 A
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
| Maximális Teljesítmény |
160 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 160 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, megbízható, és sokoldalú megoldás.