Suntree SSJ3E-160 160KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
10 446 380Ft (nettó: 8 225 490Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 7m – Type 2 | fehér
BESEN Smart BN30 22 kW fali töltő 5m fix kábellel
BESEN fali töltő fix 6m kábellel 22kW
JOYCHARGE Wallbox 11 kW, Type 2 5m Töltőkábel, Applikáció, RFID + Wi-Fi + Bluetooth, IP55
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fehér – 7m
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
bokman Típus 2 Töltőkábel APP, CEE csatlakozóval, 7 méteres, 6-16A, 11 kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Fehér Kábel Tartó
Wallbox MID hitelesített fogyasztásmérő
Zárható Kábeltartó (Type2)
Wallbox Power Boost 1 fázis – Intelligens árammegosztó
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
| Maximális Teljesítmény |
160 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 160 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, megbízható, és sokoldalú megoldás.