Suntree SSJ3E-160 160KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
10 446 380Ft (nettó: 8 225 490Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fekete
BESEN fali töltő fix 6m kábellel 11kW
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 22kW/32A árammegosztóval (DLB)
dé Type 2 fali töltőállomás 22 kW App és RFID vezérléssel, 6-32 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 5m – Type 2 | fekete
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
OMB063-C32
Green Wallbox töltőkábel, 2. típusú kábeltartó
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
Univerzális Fali Töltő Esővédő Tető
| Maximális Teljesítmény |
160 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 160 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, megbízható, és sokoldalú megoldás.