Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fekete – 7m
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 5m – Type 2 | fehér
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 7,4 kW – 1x32A | 5m – Type 2 | fekete
Tesla Fali Gyorstöltő GEN 3 (22kW – 7,3 m Type2 kábel)
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fekete
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
OMB063-C16
Wallbox Kábelfej Tartó – Fekete
Omu system OMR10 "A" típus 4 pólusú 25A 30mA FI relé A típus 10kA OMR104A25003
Suntree EV Töltőkábel Fali Tartó (Type 2)
Zárható Kábeltartó (Type2)
| Maximális Teljesítmény |
180 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 180 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, hatékony és intelligens megoldás minden helyzetre.