Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 7kW/32A árammegosztóval (DLB)
BESEN Smart BN30 22 kW fali töltő 5m fix kábellel
Suntree - 7kW-4.5M-APP
BESEN Smart fali töltő fix 6m kábellel 11kW
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 11 kW – 3x16A | 5m – Type 2 | fehér
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox MID hitelesített fogyasztásmérő
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
Wallbox Power Boost 1 fázis – Intelligens árammegosztó
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
| Maximális Teljesítmény |
180 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 180 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, hatékony és intelligens megoldás minden helyzetre.