Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Tesla Fali Gyorstöltő GEN 3 (22kW – 7,3 m Type2 kábel)
BESEN Smart fali töltő fix 6m kábellel 11kW
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 7kW/32A árammegosztóval (DLB)
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 11 kW – 3x16A | 5m – Type 2 | fekete
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fehér
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
Kiegészítők
Suntree EV Töltőkábel Fali Tartó (Type 2)
Wallbox Kábelfej Tartó – Fekete
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó
CEE Aljzat, 5 pólusú, 16 A
Wallbox Kábelfej Tartó – Fehér
| Maximális Teljesítmény |
180 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 180 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, hatékony és intelligens megoldás minden helyzetre.