Suntree SSJ3E-160 160KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
10 446 380Ft (nettó: 8 225 490Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
dé Type 2 fali töltőállomás 22 kW App és RFID vezérléssel, 6-32 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
Suntree - 22kW-5M-APP-RFID
dé Type 2 fali töltőállomás 11 kW App és RFID vezérléssel, 6-16 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fekete – 7m
Wallbox Copper SB fali töltő 22kW Type2
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
BESEN 6-16A állítható otthoni töltőkábel 6 méter (Type2)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Fekete Kábel Tartó
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
CEE Aljzat, 5 pólusú, 16 A
OMB063-C32
Wallbox Fehér Kábel Tartó
| Maximális Teljesítmény |
160 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 160 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, megbízható, és sokoldalú megoldás.