Suntree SSJ3E-160 160KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
10 446 380Ft (nettó: 8 225 490Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 7,4 kW – 1x32A | 5m – Type 2 | fehér
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 7m – Type 2 | fehér
BESEN fali töltő fix 6m kábellel 22kW
Besen Smart elektromos autó fali töltő 22 kW 6 méter töltőkábellel
Voltie elektromos autó fali töltő (22kW, Type2, 5m)
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
bokman Típus 2 Töltőkábel APP, CEE csatlakozóval, 7 méteres, 6-16A, 11 kW
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Töltőoszlop
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Fehér Kábel Tartó
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó 250A
OMB063-C16
Wallbox MID hitelesített fogyasztásmérő
CEE Fali Aljzat és CEE Dugó, 5-Pólusú, 16 A, 400 V, Piros
| Maximális Teljesítmény |
160 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 160 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, megbízható, és sokoldalú megoldás.