Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
dé Type 2 fali töltőállomás 22 kW App és RFID vezérléssel, 6-32 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fehér – 7m
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 11kW/16A árammegosztóval (DLB)
Wallbox Pulsar Pro elektromos autó fali töltő (max. 22kW) 7 méter
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
Omu system OMR10 "A" típus 4 pólusú 25A 30mA FI relé A típus 10kA OMR104A25003
Omu system OMR10 "A" típus 4 pólusú 40A 30mA FI relé A típus 10kA OMR104A40003
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó
Green Wallbox töltőkábel, 2. típusú kábeltartó
| Maximális Teljesítmény |
180 kW |
Suntree |
Nagy teljesítményű 180 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, hatékony és intelligens megoldás minden helyzetre.