Suntree SSJ3E-180 180KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 078 890Ft (nettó: 8 723 540Ft + ÁFA)
Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
Fali töltők
dé Type 2 fali töltőállomás 11 kW App és RFID vezérléssel, 6-16 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 7,5 m töltőkábellel és kábelrögzítővel
Voltie elektromos autó fali töltő (22kW, Type2, 5m)
Suntree - 22kW-5M-APP-RFID
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 5m – Type 2 | fekete
JOYCHARGE Wallbox 11 kW, Type 2 5m Töltőkábel, Applikáció, RFID + Wi-Fi + Bluetooth, IP55
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
BESEN 6-16A állítható otthoni töltőkábel 6 méter (Type2)
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Besen töltőoszlop
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Kábelfej Tartó – Fekete
Wallbox Fekete Kábel Tartó
Wallbox Power Boost 1 fázis – Intelligens árammegosztó
CEE Fali Aljzat és CEE Dugó, 5-Pólusú, 16 A, 400 V, Piros
Univerzális Fali Töltő Esővédő Tető
| Maximális Teljesítmény |
180 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Nagy teljesítményű 180 kW-os DC töltő elektromos járművek számára – gyors, hatékony és intelligens megoldás minden helyzetre.