Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Tesla Gen 2 Adapter 32A mobil töltőhöz
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fehér – 5m
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 11kW/16A árammegosztóval (DLB)
Suntree - 22kW-5M-APP-RFID
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
BESEN 6-16A állítható otthoni töltőkábel 6 méter (Type2)
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
Töltőoszlop
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Hordozható Töltők
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Univerzális Fali Töltő Esővédő Tető
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
OMB063-C16
CEE Fali Aljzat és CEE Dugó, 5-Pólusú, 16 A, 400 V, Piros
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.