Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fekete – 7m
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 11 kW – 3x16A | 5m – Type 2 | fehér
Wallbox Pulsar Max 22kW fekete 5 méter
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 7m – Type 2 | fekete
Suntree - 22kW-5M-APP-RFID
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Besen töltőoszlop
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox MID hitelesített fogyasztásmérő
Suntree EV Töltőkábel Fali Tartó (Type 2)
Wallbox Fehér Kábel Tartó
Wallbox Kábelfej Tartó – Fehér
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.