Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
dé Type 2 fali töltőállomás 22 kW App és RFID vezérléssel, 6-32 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 5 m töltőkábellel
dé Type 2 fali töltőállomás 11 kW App és RFID vezérléssel, 6-16 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
dé Type 2 fali töltőállomás 11 kW App és RFID vezérléssel, 6-16 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 5 m töltőkábellel
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fehér – 7m
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fehér – 5m
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Univerzális Fali Töltő Esővédő Tető
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
Wallbox Kábelfej Tartó – Fekete
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó 250A
Wallbox Kábelfej Tartó – Fehér
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.