Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fekete – 7m
SUNTREE Type 2 EV autóstöltő 7kW/32A árammegosztóval (DLB)
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 7m – Type 2 | fehér
dé Type 2 fali töltőállomás 11 kW App és RFID vezérléssel, 6-16 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fehér
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
bokman Típus 2 Töltőkábel APP, CEE csatlakozóval, 7 méteres, 6-16A, 11 kW
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Töltőoszlop
Besen töltőoszlop
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
CEE Fali Aljzat és CEE Dugó, 5-Pólusú, 16 A, 400 V, Piros
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.