Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fehér
Suntree - 7kW-4.5M-APP-RFID
Type 2 -Type 1 adapter
Tesla Gen 2 Adapter 32A mobil töltőhöz
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 22 kW – 3x32A | 5m – Type 2 | fekete
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
bokman Típus 2 Töltőkábel APP, CEE csatlakozóval, 7 méteres, 6-16A, 11 kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type1 7kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
Töltőoszlop
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Kábelfej Tartó – Fehér
OMB063-C16
Univerzális Fali Töltő Esővédő Tető
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
Wallbox Fekete Kábel Tartó
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.