Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fehér – 7m
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fehér
Wallbox Commander 2s max. 22kW – Type 2 – Fekete
dé Type 2 fali töltőállomás 22 kW App és RFID vezérléssel, 6-32 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 7,5 m töltőkábellel
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fekete – 5m
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 11kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel APP, CEE csatlakozóval, 7 méteres, 6-16A, 11 kW
Töltőoszlop
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Wallbox Kábelfej Tartó – Fekete
CEE Fali Aljzat és CEE Dugó, 5-Pólusú, 16 A, 400 V, Piros
Green Wallbox töltőkábel, 2. típusú kábeltartó
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó 250A
OMB063-C32
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.