Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Suntree - 7kW-4.5M-APP
Wallbox Pulsar Plus elektromos autó fali töltő | 11 kW – 3x16A | 7m – Type 2 | fehér
Suntree - 7kW-4.5M-APP-RFID
JOYCHARGE Wallbox 11 kW, Type 2 5m Töltőkábel, Applikáció, RFID + Wi-Fi + Bluetooth, IP55
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fekete – 5m
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
BESEN 6-16A állítható otthoni töltőkábel 6 méter (Type2)
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 7kW
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 5 m 16 A
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Töltöoszlop Tesla Fali Töltőhöz
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Zárható Kábeltartó (Type2)
Suntree EV Töltőkábel Fali Tartó (Type 2)
Wallbox Kábelfej Tartó – Fehér
Wallbox Power Boost 3 fázis – Intelligens árammegosztó 250A
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.