Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Wallbox Pulsar Max 22kW fekete 5 méter
Wallbox Commander 2 max. 22kW – Type 2 – Fehér – 5m
BESEN fali töltő fix 6m kábellel 11kW
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fekete – 7m
Tesla Gen 2 Adapter 32A mobil töltőhöz
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel APP, CEE csatlakozóval, 7 méteres, 6-16A, 11 kW
SUNTREE autóstöltő kábel Type2-Type2 22 kW
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Plus töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel Duo – Pulsar Max töltőoszlop (max. 2x22kW)
Besen töltőoszlop
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
Kiegészítők
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Fekete Kábel Tartó
Wallbox Kábelfej Tartó – Fekete
OMB063-C16
Wallbox MID hitelesített fogyasztásmérő
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.