Suntree SSJ3E-200 200KW Dual CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
11 925 020Ft (nettó: 9 389 780Ft + ÁFA)
Suntree SSJ2E-30 30KW Single CCS2 DC EV Töltő (OCPP támogatással)
3 428 100Ft (nettó: 2 699 290Ft + ÁFA)
Fali töltők
Besen Smart elektromos autó fali töltő 22 kW 6 méter töltőkábellel
Suntree - 7kW-4.5M-APP-RFID
dé Type 2 fali töltőállomás 22 kW App és RFID vezérléssel, 6-32 A 3 fázisú EV töltő 400 V, 10 m töltőkábellel
Tesla Gen 2 Adapter 32A mobil töltőhöz
Wallbox Pulsar Max elektromos autó fali töltő max. 22kW – Fehér – 7m
Utcai Töltőkábel
BESEN Type2 3 fázis 32A töltőkábel 5 méter
PHOENIX CONTACT ELEKTROMOS AUTÓ TÖLTŐKÁBEL 22kW (3f,32A,Type2) – 5méter
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 22 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel/ 32A / 7.4 kW / 1 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
bokman Type 2 Töltőkábel / 16A / 11 kW / 3 fázis / 5 méter, hordtáskával és mikroszálas kendővel
Otthoni Töltőkábel
EVify töltőkábel Type 2 Schuko 3,7 kW 7 m 16 A
Green Cell 11 kW hordozható töltő CEE csatlakozóval állítható teljesítménnyel
bokman Típus 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 8 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
BESEN 6-16A állítható otthoni töltőkábel 6 méter (Type2)
Bokman Type 2 Töltőkábel CEE csatlakozóval, 7.4 kW, 8 méter, 6-32 A, 1 fázis,
Töltőoszlop
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2 töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop védő
Wallbox Eiffel Duo – Commander 2s töltőoszlop (max. 2x22kW)
Wallbox Eiffel duo oszlop tető
Wallbox Eiffel Duo – Copper SB töltőoszlop (max. 2x22kW)
Hordozható Töltők
BESEN Hordozható töltő 11 kW és 3,5 kW adapterrel
ABSINA mobil Wallbox 11kW CEE csatlakozóval (APP, RFID)
bokman Type 2 Hordozható Töltőkábel CEE csatlakozóval, 5 méteres, 6-16A, 11 kW, 3-fázis
Kiegészítők
Zárható Kábeltartó (Type2)
ADL400-D Smart Meter – A Joycharge töltési élmény új szintje
5-Pólusú CEE 16A – Schuko Adapter | 0,4 m Kábelhosszal
CEE Aljzat, 5 pólusú, 16 A
Wallbox Fehér Kábel Tartó
| Maximális Teljesítmény |
200 kW |
|---|---|
| Gyártó |
Suntree |
Ultragyors 200 kW-os DC EV töltő – a legnagyobb teljesítményű megoldás nagy forgalmú helyszínekre és flottakezeléshez.